Francë, mezi i viteve 1970. Vanesa, një ish-kërcimtare dhe Roland, një shkrimtar amerikan, bëjnë një udhëtim së bashku. Duket sikur ata po rriten veçmas, por kur ata vendosen në një qytet të vogël , në breg të detit, ata fillojnë të afrohen me banorë gjallërues, si mirëmbajtësi i kafenesë dhe pronari i hotelit.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Openload

Openload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo