Një shef kuzhine i një restoranti luksoz, në detin Bondi në Australi, mundohet të rregullojë jetën dhe marrëdhënien me djalin e tij i rrethuar nga femra.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.5/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo