Farmeri i kafshëve autoritar Jacky Vanmarsenille, fillon një marrëveshje të dyshimtë të mishit me një mafioz famëkeq. Kur një agjent federal vritet dhe kur shfaqet një grua nga e kaluara e tij traumatike, Jacky duhet të përballet me demonët e tij dhe të përballet me pasoja të vendimeve të tij.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.4/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox