Një vajzë nga Irlanda do të shpërngulet në Bruklin për një jetë më të mirë. Aty do të lindë një romancë e re dhe kur e shkuara do ta ndjekë pas, asaj do t’i duhet të zgjedhë midis dy vendeve dhe jetës që ekziston përmes tyre…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo