Një vajzë nga Irlanda do të shpërngulet në Bruklin për një jetë më të mirë. Aty do të lindë një romancë e re dhe kur e shkuara do ta ndjekë pas, asaj do t’i duhet të zgjedhë midis dy vendeve dhe jetës që ekziston përmes tyre…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.9/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox