Një Agjenti Sekret është duke u mbajtur rob në bagazhin e një makine dhe vazhdon tortura mendore dhe fizike e terroristëve që përpiqen për të nxjerr informacione për komplotin e tyre kundër Presidentit të Shteteve të Bashkuara…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.1/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox