Një vajzë e re e lidhur me zinxhir në bodrumin e një shfrytëzuesi seksual, arrin të ikë dhe e kthen lojën në anën e saj.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Oboom

Filehoot

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids