Nje kercimtar i ri nga Zelanda e Re prish mardhenien me babain dhe miqte e tij per tiu bashkuar grupit te idhullit te tij. I zhgenjyer nga K-crew ai formon grupin e tij dhe sfidon kampionet ne finale.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.8/10

Shiko Shkarko

Vidto

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox