Gazetari i njohur nga Kazakistani Borat, niset për të bërë një dokumentar për shtetin më të madhërishëm në botë  ”Amerikën ”. Një nga filmat më të përfolur nga kritika , me situata reale dhe njerëz të vërtetë .
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:7.3/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Filecloud

Vidbull

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox