Një burrë i zakonshëm tejkalon pritshmëritë dhe përpiqet të bëhet i suksesshëm.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.8/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Nosvideo

VideoMega

V-Vids