Kjo është historia e Xhonit dhe Koltit, dy pistolerë në një udhëtim sa paralel aq edhe të ndryshëm në kulturën e duelit të paligjshëm.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 4.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Upload.af

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Speedvideo

VideoMega

TheVideo