Yjet e “Blood Orange” Igi Pop dhe Bill, është një yll rroku në plakje që jeton me gruan e tij të bukur e të re Isabelën (Kacey Barnfield). Në parajsën e tyre të veçantë vjen një ish i dashur i rrezikshëm (Ben Lamb) i etur për hakmarrje.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.2/10

Shiko Shkarko

Vidto

Uploadx

Watchers

Uptobox

VideoMega

1Fichier