Diamantët e përgjakur nxirren nga zona e luftës në Afrikë dhe shiten për të financuar konfliktet.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 8.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Nosvideo

VideoMega

V-Vids