Gruaja e një mjeku bëhet i vetmi person që mund të shikojë në një qytet ku të gjithë pësojnë një verbëri të papritur dhe misterioze. Ajo shtiret si e sëmurë në mënyrë që të kujdeset për bashkëshortin e saj, ndërkohë që komuniteti përreth saj e gjen veten në kaos dhe trazirë.

YouTube-logo-full_color

 The Walking Dead (2010) on IMDb

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Upfile

Vidbull

Promptfile

Vidspot