Vetëtima e Zezë : Një student në Moskë merr si dhuratë nga prindërit një makinë që askush nuk e priste që të fluturonte dhe e përdor për të bërë drejtësi në qytet…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 6.1/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Bestreams

VideoMega

TheVideo

Comments are closed.