Historia e tmerrshme e 6 vjeçarit Martin Bristol, i rrëmbyer duke luajtur në oborrin e shtëpisë së tij dhe i detyruar për të dëshmuar krimet brutale të një të çmenduri.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:5.1/10

Shiko Shkarko

Vidto

ClicknUpload

Netu

Uploadx

Vid.ag

Openload

Openload

Upfile

Streame

1Fichier

VideoMega

Uptobox