Ky film tregon për dy vëllezër të pastrehë, në Kurdistan, të cilët pasi shohin një pjesë të filmit “Supermani” nisin përgatitjet për të shkuar në Amerikë. Qëllimi i tyre është i thjeshtë: T’i kërkojnë Supermanit të ndëshkojë Sadam Huseinin dhe t’ua kthejë prindërit në jetë…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 7.4/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

V1 Player

Oboom

Played

Uptobox

Filehoot

Uplea

Vodlocker

Hugefiles

Userfile

1Fichier

Vidto

Filepup

Vidbull

Megavideo

V-vids