Një grabitje banke shkon keq, dhe grabitësit fshihen në një pyll, por një banor tjetër jeton aty, një ish veteran lufte në Vietnam. Një betejë për mbijetesë shpërthen teksa hajdutët duhet të luftojnë për të shpëtuar veten.
Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.2/10

Shiko Shkarko

Vidto

Uploadx

Watchers

Uptobox

iDoWatch

ClicknUpload

 TheVideo.Me

  Upload.af