Meksikë, fillimet e viteve “900. Sara Sandoval, vajza e një bankieri dhe Maria Alvarez, vajza e një fermeri, grabisin banka për të luftuar Tyler Jackson, një funksionar Bankar i ngarkuar për të eksploruar terrenin për hekurudhën. Shumë shpejt dy vajzat bëhen të kërkuara dhe pas gjurmëve të tyre vihet Inspektori Quentin…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.7/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Bestreams

VideoMega

TheVideo

Comments are closed.