Dy shokë nxjerrin lajmërim në gazetë për të ndarë qeranë me dikë tjetër. Jetët e tyre do të marrin kthesa të papritura dhe të rrezikshme pasi vendosin të ndajnë shtëpinë me bukuroshen Kloi. Atmosfera në shtëpi merr dinamika sa tensionuese dhe gazmore teksa karakteret komplekse përplasen në një bashkjetesë të çuditshme.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo