Një vazhdimësi e luftës ndërmjet Regjimentit Zbulues dhe Titanëve. Gjatë betejës, Eren Jaeger, një ushtar që lufton Titanët për hakmarrje, po zbulon një sekret të pabesueshëm që do e bëjë konfuz Regjimentin Zbulues. A do e kuptojë Regjimenti se kush është ai ne të vërtetë dhe a do jene në gjendje të ndalojnë Titanët?

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.2/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vodlocker

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Bestreams

VideoMega

TheVideo

Comments are closed.