Shon Hollouej, 17 vjeçar dhe plot probleme, bashkohet me një grup adoleshentësh jashtë normales, të quajtur “Të papërshtaturit” të njohur ne gjithë qytetin për krimet e tyre të vogla dhe vandalizmat. Por gjërat fillojnë të dalin jashtë kontrollit në “natën e çapkënëve” kur harbimet e tyre kulmojnë në një natë dhune dhe sakatimi me vigjilje të Hallouinit – dhe Shon e gjen veten thellë të përfshirë në këtë gjë.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.3/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt 1

V1 Player

Shkarko Direkt 2

Played

Movreel

Novamov

Uptobox

Videoweed

Filecloud

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot