Ky është një thriller i mbinatyrshëm me personazhe kryesore Dagun dhe të fejuarën e tij. Pasi Lori vdes ne nje aksident me makine, Dag shkon të jetojë nështepinë e tij në fermë në perfiferi, por zbulon se nuk eshte kthyer i vetem. Atje njihet me një histori në të kaluarën mbi shtëpinë ku ai jeton, dhe me një sekret që Lori mori me vete në varr. Dag fillon të shoqërohet me një studente, Xhejmi, e cila mundohet ta ndihmoje të ndajë realitetin, nga imazhet e mendjes së tij.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 4.5/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

V1 Player

Oboom

Played

Uptobox

Filehoot

Uplea

Vodlocker

Hugefiles

Userfile

1Fichier

Vidto

Filepup

Vidbull

Megavideo

Vidup