Historia e një grupi miqsh që ritakohen për fundjavën e përvitshme të 4 Korrikut që përballen me Çadin, një fotograf i natyrës së çuditshme dhe të bukur i cili fillon të ndryshojë jetët e tyre një nga një.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.1/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Novamov

Uptobox

Videoweed

Ezfile

Nowvideo

Nosupload

Vidto

Uploaded

Vidbull

Promptfile

Vidspot