Stifleri do të bëhet si vëllai i tij i madh duke bërë filma porno dhe duke ia kaluar bukur në kolegj. Pasi saboton bandën muzikore të shkollës ai dërgohet me detyrim për t’u bërë pjesë e saj…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.0/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids