Melvini, një superhero ngurrues, jeton vetëm për krime, femra dhe drogë derisa kupton që e vetmja mënyrë për t’u takuar me djalin e tij është të bëhet i ndershëm dhe të luftojë krimin me potencialin që zotëron.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.1/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

ClicknUp

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo