Alvini, Simoni dhe Teodori nisen në Majemi për të ndaluar fejesën e Dejvit dhe të dashurës së tij. Mes një serie keqkuptimesh komike ata përpiqen jo vetëm të mos humbasin Dejvin por edhe të shpëtojnë nga një grindavec qe mund të bëhet vëllai i tyre i ardhshëm.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:4.4/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox