Një sipërmarrës i ri, narcist, falimenton natën e promovimit të kompanisë së tij. Me jetën e tij, tashmë një rrëmujë e madhe, ai lë Manhatan për t’u shpërngulur me motrën e tij shtatzënë, kunatin dhe nipin e tij 3 vjeçar, në periferi – vetëm për t’u bërë dadoja e tyre.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 5.5/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

V1 Player

Movreel

Played

Uptobox

Novamov

Ezfile

Videoweed

Nosupload

Nowvideo

Uploaded

Vidto

Filepup

Vidbull

Promptfile

Vidspot