Hyeong Do, nje vrases qe duket si nje puntor kompanie. Ai do te ndaloje por gjerat s’jane dhe aq te lehta saç kishte menduar ai.

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb:6.7/10

Shiko Shkarko

Vito

Shkarko Direkt

Netu

Uploadx

Azcloud

Openload

Openload

Upfile

Stream

1Fichier

VideoMega

Uptobox