Në Londër çel dashuria midis një studenteje amerikane dhe një eksperti akullnajash anglez, të cilët pas koncerteve të rrokut, eksperimentojnë në marrëdhënien e tyre seksuale.
KUJDES: Filmi përmban skena të forta erotike!
Këshillohet për shikues mbi 18 vjeç!

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 4.9/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Upfile

Openload

Uptobox

Vivo.sx

Filepup

Geupload

Geupload

Vidto

1Fichier

Happystreams

VideoMega

TheVideo