Soni Garcia është shpërndarësi më i madh i drogës në Amerikën e Veriut. Xhon Do është një burrë misterioz historia e të cilit është e panjohur. E vetmja gjë që dihet është se ai e do Sonin të vdekur dhe për këtë punëson 6 vrasës profesionistë…

Trailer: Youtube

Vlerësimi sipas IMDb: 4.9/10

Shiko Shkarko

Netu

Shkarko Direkt

Vid.ag

Oboom

Openload

Uptobox

Vodlocker

Mega

Userfiles

Userfiles

Vidto

1Fichier

Megavideo

VideoMega

V-Vids